o nas

o nas

Zespół i zadania

Gabinet kosmetyczny & Mini Day SPA „Harmonia zmysłów” powstał w 2008 roku w centrum Augustowa. Założycielką jest Justyna Mróz-Piekarska – licencjonowana kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się głównie pielęgnacją twarzy, skórami problematycznymi i technikami Healthy-aging, które mają za zadanie opóźnić efekty starzenia się skóry i organizmu.

Wykonujemy również zabiegi z zakresu podologii, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego, wizażu i masaży. W Gabinecie wyznajemy zasadę, że każdy potrzebuje swojego eksperta, który będzie potrafił o Nas zadbać i sprawi, że za każdym razem gdy spoglądamy w lustro, na Naszej twarzy pojawia się uśmiech.

Cel Gabinetu

Gabinet „Harmonia zmysłów” nie jest kolejnym salonem kosmetycznym nie wyróżniającym się niczym od innych salonów. Gabinet  powstał z myślą o Tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, wygodę i obsługę na najwyższym poziomie, dla Tych , którzy dobrze wiedzą co to styl, klasa, jakość i luksus. Kosmetologia to nasza pasja. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Gabinet „Harmonia zmysłów” to nie salon kosmetyczny, to odpowiedź na  potrzeby Twojej skóry.

Oferta

Szeroki zakres zabiegów umożliwia dobranie odpowiednich technik zabiegowych dla każdego. Od zabiegów oczyszczających, nawilżających i odmładzających na twarz przez zabiegi aparaturowe, laserowe, kwasy medyczne, mezoterapię zarówno mikroigłową jak i bezigłową, wszelkie zabiegi mające na celu odmłodzenie skóry z zakresu medycyny estetycznej, po  pielęgnację dłoni, stóp, ciała oraz stylizację okolicy oka.

Nasz rozwój

Wielokrotnie uczestniczyłyśmy i nadal czynnie bierzemy udział w targach i konferencjach branżowych, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Chętnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach, niejednokrotnie też same szkolimy inne panie na lekcjach makijażu czy pielęgnacji twarzy prowadzonych w Naszym Gabinecie.

Miejsce

Przytulne miejsce i miła atmosfera sprawia, że klienci chętnie wracają. Wystrój Gabinetu sprawia, że każdy czuje się tu ekskluzywnie, a domowa atmosfera, profesjonalizm i wysoka jakość usług sprawia, że spotkanie przepływa w aurze pewnej wyjątkowości. Dodatkowo przed Gabinetem znajdują się miejsca parkingowe, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne. Jesteśmy dumni, że przez tyle lat istnienia Gabinetu, zdobyłyśmy szerokie grono zaufanych klientów, które z każdym dniem się poszerza.

Pracujemy na kosmetykach z najwyższej półki: Image SkinCare, Dibi Milano, Olos, Invex Remedies, Sesderma, Genosys, O.P.I, Allpresan, Mama Mio, Promineral, Swederm, St.Tropez.