borowinowe-wygladzenie

Jeśli potrzebujesz detoksykacji, wygładzenia i poprawy napięcia skóry ciała proponujemy zabieg pielęgnacyjny oparty na masce borowinowej.

Bazą kompleksowej pielęgnacji jest borowina. To naturalny produkt o działaniu bakteriobójczym, ściągającym i przeciwzapalnym oraz stymulującym procesy immunologiczne. Borowina, to również naturalny antyoksydant.

Zabieg ma na celu oczyścić skórę z zalegających toksyn, ale również przynosi pełną relaksację i ukojenie zmysłów. Spotkanie rozpoczynamy wykonaniem pilingu na ciało i dokładnym rozprowadzeniu maski borowinowej, która zawiera też algi, bluszcz, ekstrakt z łupin kakaowca, kofeinę, guaranę i l’karnitynę. Maska ma naturalne związki nawilżające i poślizgowe, więc rozprowadzanie maski jest bardzo przyjemne. Całe ciało otulamy kocem, który przyjemnie podtrzyma ciepło dodatkowo relaksując przez 30 minut.

Po zmyciu maski i osuszeniu ciała, wcieramy solankę (wodę termalną ze źródła w Ciechocinku) bogatą w minerały, które utrzymują odpowiednie nawilżenie skóry, łagodzą podrażnienia i wpływają na odnowę komórkową. Magnez pobudza ukrwienie, steruje przemianami energetycznymi. Potas utrzymuje prawidłowy poziom wody w komórkach. Wapń wzmacnia naturalną odporność skóry, działa przeciwalergicznie. Sód reguluje gospodarkę wodną w komórkach.Chlorki utrzymują równowagę jonową w komórkach. Kobalt i mangan posiadają właściwości regenerujące.

Całe spotkanie trwa około 80 minut, ciało odzyskuje gładkość i odpowiedni poziom nawilżenia, a delikatna woń cytroneli odpręża i uwalnia od stresu. Zabieg proponujemy osobom zestresowanym, przepracowanym oraz gdy chcemy oczyścić skórę z zalegających toksyn.

Cena zabiegu 130 zł