Vectus

Gabinet, w którym właśnie się znajdujesz, należy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera diodowego VectusTM.

 

VECTUS TM GWARANTUJE:

  • Skuteczne zabiegi
  • Krótki czas zabiegów
  • Bezpieczeństwo i komfort
  • 100% satysfakcji pacjenta

VectusTM to produkt amerykańskiej firmy Palomar, która stworzyła pierwszą na świecie technologię laserowego usuwania owłosienia, do dziś chronioną patentem. VectusTM jest owocem trwających kilkanaście lat doświadczeń i badań nad udoskonalaniem systemu lasera diodowego. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności, bezpieczeństwie i komforcie pacjenta.

KOMPUTEROWA DIAGNOZA

VectusTM , jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – SkintelTM. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegu, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest bezpieczny, a skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi.

 img_0103

 

– Częstotliwość wykonywania zabiegów 5-8 tygodni

– Liczba koniecznych zabiegów ustalana jest indywidulanie w zależności od pacjenta: od 4 do 6 zabiegów

Wypróbuj laser VectusTM i pozbądź się zbędnego owłosienia.