regulamin makijaż

Poniżej ważne informacje dotyczące makijażu i rezerwacji terminów – umawiając się, automatycznie je akceptujesz.
Posiadam 11 lat doświadczenia w sztuce szeroko pojętego makijażu.
Moje prace znajdują się na tej stronie i moim firmowym Fb i Instagramie, proszę o zapoznanie się z nimi by wiedzieć czego oczekiwać. Nie wykonuję makijaży kropka w kropkę z tutoriali z internetu, nie kopiuję cudzych prac – mogą służyć jako inspiracja, ale proszę się liczyć z tym, że wykonam je w swoim stylu.
zobacz
Pracuję głównie na markach profesjonalnych, selektywnych. Dbam o wysoką higienę pracy która jest dla mnie bardzo ważna. Wszystkie pędzle są dokładnie myte i dezynfekowane, używam jednorazowych aplikatorów do tuszu i szminek.
WAŻNE INFORMACJE
REZERWACJA TERMINÓW
Bardzo proszę o przeczytanie ze zrozumieniem całości by uniknąć nieporozumień.
Odpowiem na wszelkie pytania, gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości.
Na makijaż można umówić się telefonicznie, osobiście lub przez wiadomość SMS lub na Fb.
Wiadomość służyć ma do pierwszego kontaktu w którym poproszę o podanie imienia oraz numeru telefonu w celu oddzwonienia i ustalenia szczegółów.
Ostateczna rezerwacja następuje tylko i wyłącznie po wpłacie zadatku.
PRZYGOTOWANIE DO MAKIJAŻU
Przed umówioną usługą bardzo proszę o zadbanie o stan cery. Proszę wykonać peeling i nawilżyć ją odpowiednio lub jeżeli jest taka potrzeba to zaproszę na zabieg który odpowiednio przygotuje Twoją skórę do makijażu.
Na makijaż przychodzimy bez makijażu z nałożonym kremem na skórę. Zmywanie jakichkolwiek resztek przeze mnie zabiera cenny czas na wykonanie mojej pracy.
BRAK PRÓBNEGO MAKIJAŻU:
Jeżeli nie chcesz wykonać próbnego makijażu – robisz to na własną odpowiedzialność. Doświadczenie nauczyło mnie, że wykonanie próby może zmienić bardzo wiele. Zastanów się czy jeden z najważniejszych dni w swoim życiu chcesz poświęcić przypadkowi, czy chcesz mieć pewność, że wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłaś 😊
Nie ponoszę odpowiedzialności za to jak makijaż będzie się trzymał i wyglądał na cerze, jeżeli nie została wcześniej wprowadzona odpowiednia pielęgnacja: konieczny jest peeling i nawilżenie dostosowane do potrzeb skóry. Takie właśnie rzeczy ustalam podczas próby.
ZADATEK:
Przy zapisach OBOWIĄZUJE wpłata zadatku – 50 zł od usługi czyli np. paznokcie i makijaż to wpłata zadatku 100 zł.
Jest to rezerwacja terminu i poświadczenie, że traktują Państwo poważnie umówioną usługę. Kwota za usługę w dniu jej wykonania jest odpowiednio pomniejszona o zadatek. Jednocześnie informuję, że zgodnie z prawem w razie odwołania przez Państwa terminu, nie później niż miesiąc przed wizytą, nie ma możliwości jego zwrotu. Jeżeli zadatek nie pojawi się na moim koncie w ciągu 3 dni roboczych (można przesłać potwierdzenie)- termin przepada.
Dane do przelewu:
Justyna Mróz-Piekarska
93 2490 0005 0000 4004 3408 5201
Dziękuję za przeczytanie i zrozumienie. Zapraszam do zapisów 🙂