przedłużanie

przedluzanie-i-zageszczanie-rzes

Oczy są oknem duszy. Za każdym razem gdy kobieta mruga powiekami, wygląda pięknie i niemal bajkowo. Jednak są osoby, które mają skąpe rzęsy, więc poszukują jakiegoś rozwiązania.

Przedłużanie rzęs pozwoli Ci wyglądać zjawiskowo i sprawi, że Twoje oczy będą w centrum przyciągania. Jeśli chcesz cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami w każdej sytuacji to przedłużanie rzęs jest dla Ciebie. Zabieg ten daje nowe spojrzenie i wygląd oczu, więc  każda kobieta  może wyglądać jak gwiazda Hollywood.

metoda-11png

To sposób aplikacji rzęs polegający na doklejeniu „włosek po włosku” 1 sztucznej rzęsy do 1 naturalnej. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają jak najbardziej naturalnie.

Efekt przedłużenia utrzymuje się nawet do 8 tygodni, jednak zaleca się powtarzanie zabiegu co 4-5 tygodni.

Czas zabiegu ok. 2 h

Cena zabiegu 150 zł

Uzupełnienie po 2 tygodniach 50 zł, każdy kolejny tydzień + 20 zł

metoda-2131

To zupełnie wyjątkowy sposób przedłużenia i zagęszczenia rzęs przeprowadzony przy wykorzystaniu naturalnego włosia z norki syberyjskiej. Włosie norki to unikatowy materiał, który charakteryzuje się niespotykaną lekkością i w doskonały sposób imituje rzęsy ludzkie.

Dzięki metodzie 2:1, która polega na precyzyjnym doklejeniu dwóch rzęs z włosia norki do jednej naturalnej rzęsy, uzyskujemy niezwykły efekt zagęszczenia. Ze względu na właściwości użytego materiału, przedłużanie włosiem norki to niezwykle luksusowy zabieg, a jego efekty zachwycą każdą kobietę.

Czas zabiegu ok. 2 h

Cena zabiegu 180-200 zł

Uzupełnienie po 2 tygodniach 80-90 zł, każdy kolejny tydzień + 20 zł

rzesy-cashmere

Rzęsy kaszmirowe rekomendowane do metody 1:1 a także do metody 2:1.

Delikatne i lekkie o intensywnym kolorze, pięknie podkreślają naturalną linie rzęs.

Ze względu na innowacyjną strukturę, zdecydowanie dłużej trzymają się na rzęsach. Jest to możliwe dzięki płaskiej podstawie, która w połączeniu z odpowiednim klejem tworzy mocne połączenie umożliwiając wydłużenie aplikacji nawet do kilku tygodni.

do-rzes

Czas zabiegu ok. 2 h

Cena zabiegu 180-200 zł

Uzupełnienie po 2 tygodniach 80- 90 zł, każdy kolejny tydzień + 20 zł

  Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki – dobierany jest kształt i rodzaj doklejanych rzęs. Oko staje się wyraziste, pełne blasku i kobiecości, co podczas uroczystości i sesji fotograficznych (np.ślubnych) ma ogromne znaczenie. Rzęsy nie wymagają malowania, bez względu na porę dnia czy nocy wyglądają pięknie. Dzięki temu, że są wodoodporne, możesz pięknie wyglądać na basenie czy uprawiając sporty. Są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych i zapracowanych kobiet.

Rzęsy są  anatomicznie profilowane, zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Mają dwa stopnie podwinięcia (naturalne i mocniej podkręcone), są różnej długości i grubości. Przyklejane są pojedynczo, metodą 1 do 1 czyli rzęsa do rzęsy, w odległości 1 mm od powieki, dzięki czemu nie powodują uczucia dyskomfortu, w niedostrzegalny sposób naśladują rzęsy ludzkie. Są elastyczne i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy ich regularnym uzupełnianiu (co 3-4 tyg.) można utrzymać trwały efekt. Aby uzyskać olśniewający efekt rzęsy powinny być doklejone rzęsa po rzęsie. Aplikacja rzęs jest bezbolesna i bezpieczna. Odbywa się w pozycji leżącej z zamkniętymi oczami. Przed zabiegiem nie należy używać tuszu, zalotki, należy wyjąć szkła kontaktowe, które bezpośrednio po zabiegu można ponownie założyć.

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs

-choroby alergiczne oczu.

-zapalenie spojówki.

-całkowity brak rzęs.

-nadpobudliwość i brak cierpliwości.

-trichotillomania – nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs

-klaustrofobia – podczas zabiegu klientka ma zamknięte powieki na około 2 godziny więc klaustrofobia może się uwydatnić podczas tak długotrwale zamkniętych oczach