masaż miodem

miodem

Miód jako naturalny produkt, słodki, wysokokaloryczny, konserwujący i leczniczy znajduje zastosowanie od wielu tysięcy lat. Przez całe stulecia, kobiety dla podtrzymania młodości, pięknej skóry i włosów, stosowały kosmetyki zawierające miód. Dziś wiemy, że miód działa antybiotycznie, przyspiesza gojenie ran, oparzeń i odmrożeń, zabezpiecza je przed zakażeniem bakteriami i drobnoustrojami. Poprawia odżywianie tkanek, oczyszcza rany, przyspiesza ziarninowanie i gojenie ran. Jest również środkiem pomagającym w nawilżeniu i utrzymaniu odpowiedniej wilgotności skóry. Stąd jest naturalnym składnikiem wszelkiego rodzaju kosmetyków, nawet tych do skóry delikatnej.

Miód używany do masażu poprawia odżywianie tkanek, wygładza i poprawia wygląd skóry. W połączeniu z masłem do masażu stanowi odżywczą maseczkę dla ciała i ucztę dla umysłu. Skóra staje się jedwabista, odżywiona i zrelaksowana.

Największym atutem masażu na miodzie jest jego działanie wyszczuplające, antycellulitowe i modelujące. Tekstura miodu na skórze niezwykle ułatwia wykonanie modelarzu. Ruchy są bardzo precyzyjne i intensywne. Efektywność rozbijania tkanki tłuszczowej wyraźnie wzrasta, zmniejszają się objawy cellulitu, wzmacniają się osłabione mięśnie i stawy.

Ten rodzaj masażu skutecznie eliminuje wszelkie bóle pleców, zesztywnienie mięśni, stany przeziębieniowe i zmiany trądzikowe na plecach. Zalecany jest również przy problemach z ciśnieniem, zastojach limfy i bezsenności. Wzmacnia system odpornościowy, korzystnie oddziałuje przy nerwicy, depresji i spadku nastroju.

 

Czas masażu 90 minut

Cena masażu całościowego 100 zł