masaż gorącymi kamieniami

gorącymi kazmieniami

Zabieg polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Wskazany również w dolegliwościach reumatycznych, mięśniowych, stawowych i bólach korzonkowych.

Masaż wpływa na poprawę odżywiania skóry, zwiększa elastyczność i jędrność zarówno skóry jak i mięśni. Pomaga zwalczać cellulit, przyspiesza regeneracje po długotrwałym wysiłku fizycznym, zmiejsza opór krwi w tętnicach ułatwiając pracę serca.

 Masaż ten jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów. Ponadto masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii. Masaż wykonywany za pomocą ciepłych kamieni bazaltowych wprowadza w stan głębokiego relaksu. Likwiduje skutki stresu i przynosi natychmiastowe odprężenie.

 

Cena masażu:

  • całe ciało (90 min) 120zł
    Masaż całościowy od stóp do twarzy. Półtora godziny, które poświęcasz sobie, odpręży cię i wprowadzi w stan głębokiego relaksu. Twoje ciało odzyska lekkość, a zmysły będą ukojone.
  • plecy (30 min) 50 zł
    Masaż likwiduje napięcie mięśniowe i koi ból, który gromadzi się w plecach i w karku.