makijaż permanentny

                

justix

makijaż p

Obudzić się rano z niemal perfekcyjnym makijażem,

wyrazistymi oczami,

ze wspaniale soczystymi ustami lub z pięknymi brwiami,

zbliżyć się do wiecznego piękna – to brzmi kusząco.

CZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY?

Za pomocą delikatnych igieł do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię najdelikatniejsze pigmenty. Dzięki tej metodzie mikropigmentacji można narysować lub skorygować brwi, kreski na powiekach lub usta. Pigmenty są wtłaczane w naskórek, podkreślając indywidualne piękno — naturalne podkreślenie tzw. nie namalowany make-up.

JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMUJE?

W zależności od typu i kolorytu skóry 1,5 – 3 lat. Gdy makijaż traci nasycenie, może zostać w każdym czasie odświeżony. Zaletą starego już jasnego makijażu jest możliwość dobrania jego zupełnie nowego wizerunku.

JAKIE NIESIE ZE SOBĄ RYZYKO?

Używane przez nas pigmenty i potrzebne akcesoria posiadają dermatologiczne certyfikaty jakości z pozytywnym wynikiem, co oznacza, że używane są zgodnie z przepisami prawnymi i wymaganiami higieny.

MAKIJAŻ PERMANENTNY JEST ROZWIĄZANIEM:

• dla wszystkich, którzy najchętniej wcale się nie malują (również sportowców i ludzi odwiedzających saunę), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo,

• dla kobiet, które mają mało czasu na makijaż,

• dla kobiet noszących okulary i szkła kontaktowe, które poprzez fakt, że słabo widzą, mają problemy z wykonaniem makijażu,

• dla wszystkich kobiet z rzadkimi brwiami, małymi oczami, z bladymi ustami, lub ustami o nieregularnym kształcie, z rzadkimi rzęsami,

• dla wszystkich którzy chcieliby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody,

JAK JEST ON WYKONYWANY?

Podczas rozmowy ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody. Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać naturalną urodę. Najpierw nanosimy na skórę lekko znieczulający fluid, który zacznie działać w ciągu 5 minut. Następnie delikatnie rysujemy igłą z pigmentem kontury i ostrożnie otwieramy górną warstwę skóry. W międzyczasie lekko znieczulamy i dalej rysujemy kontury. Aby były one czyste i bez zarzutów, pracujemy niemal wyłącznie igłą-1. Kontury i cienie są wówczas bardzo delikatne i jasne. Następnie za pomocą naszego sprzętu na brwiach cieniujemy pigment, kreski kolorujemy tuż u nasady rzęs, a kontur ust lekko lub całkowicie cieniujemy. Zawsze podczas naszej pracy zwracamy uwagę na to, aby makijaż był jak najbardziej naturalny, tzn. zawsze pracujemy na dwóch różnych pigmentach, aby podkreślić naturalność. Oczy mają więcej wyrazu i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze, a mimo to naturalne, a brwi, dzięki temu, że narysowaliśmy cieniowanie pigmentami, po których w rezultacie pozostaje tylko delikatny roztarty cień, są równomierne i gęste.

CZY TO BARDZO BOLI?

Przy każdorazowej ingerencji w skórę coś się odczuwa. Tak jest i tutaj. Pracujemy delikatnie i tak przygotowujemy Państwa skórę, że czasem odczuwacie Państwo nieprzyjemne mrowienie na skórze. Niektórzy odczuwają to bardziej, inni w ogóle nic nie odczuwają, w każdym razie nigdy nie jest to ból nie do zniesienia.

JAK DŁUGO SIĘ GOI?

Jedyna niedogodność po wykonanym makijażu to złuszczenie się naskórka na 3–4 dzień po zabiegu. Na przyspieszone gojenie ma wpływ odpowiednia pielęgnacja i natłuszczanie.

KOMU POTRZEBNY JEST MAKIJAŻ TRWAŁY?

• kobietom zadbanym i aktywnym – mikropigmentacja pozwala oszczędzić czas poświęcany na codzienne wykonanie makijażu.

• osobom, których praca związana jest z eksponowaniem twarzy

• kobietom w dojrzałym wieku, aby przywrócić wyrazistość rysom

• osobom z wadą wzroku, którym precyzyjne wykonanie makijażu sprawia trudność

• osobom po wypadku lub chorobach, aby zrekonstruować rysunek brwi, rzęs czy ust.

PRZECIWWSKAZANIEM DO WYKONANIA ZABIEGU JEST:

ciąża, infekcja, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych.

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIE DO ZABIEGU?

Kilka dni przed zabiegiem ust należy przyjmować lek antywirusowy stosowany w leczeniu opryszczki (Heviran, Hascovir) tak by zminimalizować ryzyko aktywowania wirusa po zabiegu. Lek przyjmujemy przez kolejnych kilka dni po wykonaniu makijażu.

Po zabiegu naskórek zwykle ulega złuszczeniu. Ważne jest by intensywnie nawilżać skórę i chronić ją przed słońcem, wysokimi i bardzo niskimi temperaturami, agresywnymi środkami chemicznymi i kosmetycznymi typu retinol, tretinoina czy kwasy AHA, BHA.

Przez kilka dni barwnik ma bardzo intensywny odcień – nie należy się tym przejmować, po kilku dniach jego intensywność zmniejszy się o około 50%. Naturalny makijaż permanentny uwydatni Twoje piękno.

Brwi
900 zł

Oczy
Kreska na górnej powiece 500-650 zł

Usta
 900zł