FACEMODELING

 Facemodeling to metoda manualnej korekty estetycznej twarzy. Ta wielopłaszczyznowa metoda pozwala przywrócić młody wygląd twarzy oraz równowagę całego ciała. Dzięki holistycznemu podejściu i wieloaspektowej pracy z twarzą osiągamy długotrwałe i widoczne efekty poprawy jej piękna i zdrowia. Facemodeling to skuteczna kompleksowa terapia, która stanowi alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej, a w szczególności jest to droga do przywrócenia naturalnego zdrowia, piękna nie tylko twarzy i całego organizmu.                                                      

2-2,5h  – 400zł.

FACE LIFT   

FaceLift  jest jedną ze współczesnych technik terapii manualnej twarzy i ciała. Zabieg ma głębokie działanie terapeutyczne, korygujące oraz odmładzające. Sprawia, że tkanki odbudowują swoją prawidłową strukturę, stają się bardziej elastyczne. Podczas zabiegu pracuje się na wszystkich warstwach tkanek — od skóry do okostnej (powierzchni kości), w tym na tkankach okołostawowych, okołokostnych, chrząstkach, powierzchownych oraz głębokich powięziach.                                                                                                                        

2h-2,5h – 400zł.

 

KOBIDO   

Kobido to tradycyjny japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu, który ma niesamowite działanie odmładzające, modelujące i energetyzujące. To manualny, bardzo intensywny, a jednocześnie bezbolesny zabieg, który działa na głębsze warstwy skóry oraz mięśni, co prowadzi do intensywnej odnowy komórek i pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny.

Kobido: 1,5h –  200zł.   

Kobido + maska+ roler wieloigłowy: 2h – 250zł.                                     

Kobido + taping: 2h – 230zł.

 

JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY       

Japoński masaż twarzy łączy w sobie techniki tradycyjnego masażu japońskiego, akupresury oraz drenażu limfatycznego. Dzięki tej technice masowania skóra twarzy jest wygładzona i jędrna. Masaż wprowadza w stan odprężenia i relaksu, a efekty zbliżone są do zabiegów medycyny estetycznej.

Japoński masaż twarzy: 1h – 140zł.

Japoński masaż twarzy: 1,5h – 170zł.                                  

 

AKUPUNKTURA KOSMETOLOGICZNA  (100 punktów piękności).       

Akupunktura kosmetologiczna to naturalna metoda niechirurgicznego liftingu bez skalpela, polegająca na wkuwaniu igieł akupunkturowych, zgodnie z Tradycyjną Chińską Medycyną, w aktywnie biologiczne punkty odpowiadające za narządy wewnętrzne a dodatkowo na opracowaniu zmian na twarzy.

1,5h – 300zł.               

 

ACCESS BARS   

Zabieg Access Bars ma za zadanie oczyścić nasze myśli, uwolnić od stresów, natłoku spraw. Po zabiegu powraca jasne myślenie, sprawy wydają się nam łatwiejsze do załatwienia, przychodzą nowe pomysły, stajemy się uważni na swoje potrzeby, jesteśmy bardziej obecni tu i teraz. Jest to energetyczny proces rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego zgromadzonego w mózgu. Przy pomocy subtelnego dotyku 32 aktywnych punktów na głowie rozpraszamy energetyczne blokady, zastoje, napięcia.

1,5h – 200zł.